Garderoba – standard nie luksus

W nowoczesnych domach garderoba staje się standardem. To miejsce, w którym można przechowywać różne ubrania i dodatki. Warto też wyposażyć ją w praktyczne elementy, m.in. organizer na akcesoria.

Garderoba nie musi ogromna i bardzo kosztowna – wszystko zależy od jej odpowiedniej aranżacji. Dobrze zaprojektowana pozwoli nam ukryć jak najwięcej rzeczy – płaszcze, kurtki, swetry, spodnie, ale i dodatki. Przyda się w niej również praktyczny organizer na ulubione akcesoria, m.in. chusty, okulary przeciwsłoneczne, paski, torebki, rękawiczki itd.

Ważnymi elementami garderoby są m.in. szuflady, półki, wieszaki, kosze, drążki, uchwyty do butów itd. Garderoba to przede wszystkim komfort i lepsza opcja niż szafy i szafeczki. Nie tylko lepiej się prezentuje, ale gwarantuje porządek. W garderobie można zmieścić wszystkie przedmioty, które byłyby poukrywane w różnych szafkach i trudne do znalezienia. W garderobie zaś bez problemu można utrzymać porządek i szybko znaleźć rzecz, której szukamy.

Warto dobrać ją odpowiednio do naszego wnętrza – garderoby różnią się wysokością, wielkością, kształtem itd. Trzeba zaprojektować taką, aby zapewniała funkcjonalne użytkowanie, czyli swobodny dostęp do wszystkich rzeczy. Również wybrany system trzeba dopasować do konkretnej garderoby i użytkowników.

Ewelina, foto: lrainero / Pixabay