Pomysł na biznes? Nosidełko… dla psa!

Polki wymyśliły nietypowy biznes – LileTink to nosidełko dla psa! Pomysł na tę wyjątkową chustę znakomicie się sprawdza, bo ułatwia spacery z czworonożnymi przyjaciółmi. Specjalne nosidełko sprzedawane jest na cały świat.
Niewielkie pieski – jak dzieci – często potrzebuję być noszone na rękach. Bywają zmęczone na dłuższym spacerze, w zimie jest im zbyt zimno, a w sklepie bezpieczniej będzie im na rękach, aby się nie zgubiły.
Innowacyjne nosidełko było więc kwestią czasu – aż dziwne, że do tej pory nikt nie wpadł na ten pomysł. Dwie koleżanki – jedna akurat na urlopie macierzyńskim – uznały zatem, że chusta do noszenia dziecka jest tak praktyczna, że uszyją podobne dla piesków. Wyciągnęły maszynę do szyja, stare t-shirty i zaczęły pracę. Chusta dla pieska musiała być przede wszystkim praktyczna, ale nie bez znaczenia był design.
Najpierw powstawały prototypy, potem nastał czas testów, aż po 6 miesiącach uzyskały produkt finalny. Dziś sprzedaje się on również poza Polską i zbiera dobre opinie klientów. Na razie dziewczyny prowadzą sprzedaż detaliczną, ale planują rozwój!

KKw,fot.moshehar/pixabay